Co je TimeSaver?

Modulární systém, který umožňuje rychlé úpravy na míru.

Víte, že

Systém TimeSaver je součástí portfolia společnosti Proholding.cz, která se zaměřuje na digitalizaci firem a byla založena, již roku 2005 a veškerý hardware i software, který využíváme k digitalizaci je vyvíjen a vyroben v České Republice?

 

"Excelovské tabulky jsou skvělý nástroj jen do té doby, pokud ho musíte manuálně plnit."

Řešíte ve své firmě digitalizaci? Vaši zaměstnanci nejsou spojení s novými programy a nebo jen chcete digitalizovat něco co vypadá, že digitalizovat nejde? Kontaktujte nás a společně najdeme to nejlepší možné řešení.

Časté dotazy

Potřebujeme digitalizovat, ale časově to je náročné

Chápeme. Každý je v současnosti vytížený. Pokud ale budete pokračovat stejným způsobem, ruce se vám neuvolní. Ani vašim schopným zaměstnancům.
Stačí, když zanalyzujeme vaši situaci a potřeby, navrhneme řešení, a pak se do digitalizace pustíme. Pod dohledem vašeho dedikovaného kolegy. Téměř o nic se nemusíte starat

Zvlášť v této ekonomicky problematické době není na rozhazování. Skvělé ale je, že je stále odkud brát. Evropské fondy maximálně podporují digitalizaci a my víme, jak pro vás investici zajistit.

Získat dotaci z Evropských fondů je zdlouhavý proces pro někoho, kdo to dělá poprvé. Rádi pro vás zajistíme kompletní servis, který zahrnuje detailní plán digitalizace na míru vašim potřebám, veškerou dokumentaci pro získání dotace a plán finanční návratnosti.

Ani Řím nepostavili za den. Někdy jde z obrovských kroků strach, ale v tomto případě to není nutné. Probereme, co je potřeba, vymyslíme nejvhodnější řešení a připravíme detailní plán postupu i s časovým harmonogramem.

My nenabízíme krabicové řešení, jelikož z praxe víme, že každá společnost má jiné potřeby a požadavky. Digitalizaci pro vás připravíme na míru a to tak, aby vás zatížila co nejméně. Máme k dispozici spousty námi vytvořených modulů, které se snadno rozšíří a doplní podle vašich požadavků. Díky tomu vývoj netrvá dlouhé měsíce, a i přes to, že jde o řešení na míru, významně ušetříte.